Chci objednat Office 365

Office 365 pro školy zdarmaLogicpoint

Office 365 pro školy

Funkce služby Office 365

Všechny plány pro oblast vzdělávání (plány A) zahrnují:

emaily

E-maily a kalendáře

Cloudové řešení pro e-maily a kalendáře využívající službu Microsoft Exchange Online s použitím názvu vaší domény. 25GB úložiště na uživatele.

web konference

Webové konference

Multimediální online schůzky za použití zvuku a videa, sdílení plochy a virtuální tabule. Vynikající řešení pro dálkové studium.

web apps

Office Web Apps

Možnost vytvářet a upravovat dokumenty s pomocí aplikací Word, Excel, PowerPoint a OneNote prostřednictvím vašeho oblíbeného webového prohlížeče.

web

Veřejný web

Možnost vytvořit a spravovat jednoduchý veřejný web bez jakýchkoli dalších poplatků za hosting. Použijte vlastní doménu.

weby

Weby týmů

Možnost sdílení souborů a dokumentů se spolužáky. Můžete vytvořit web pro týmy, studijní skupiny či kluby. Podpora až 300 podřízených webů.

prizpusobeni

Integrace se službou Active Directory

Správa uživatelských pověření a oprávnění.

spolehlivost

Spolehlivost

Záruka 99,9% provozuschopnosti.

zabezpeceni

Zabezpečení

Vaše data jsou ve vašich rukou. My je chráníme a zajišťujeme ochranu osobních údajů.

posta

Ochrana

Prvotřídní filtrování nevyžádané pošty a virů. Nastavitelné filtrování nevyžádané pošty.

podpora

Správa

Snadné použití a řízení. Během několika minut můžete přidat či odebrat uživatele. V prostředí PowerShell můžete vytvářet vlastní skripty a automatizační procesy.

aktualizace

Aktualizace

Službu rozšiřujeme o nové funkce a možnosti prostřednictvím pravidelných aktualizací.

microsoft office

Technická podpora

Nepřetržitá telefonická zákaznická podpora pro řešení obtížnějších problémů v oblasti IT. Podpora komunity společnosti Microsoft pro online odpovědi a materiály s postupy.

Některé plány pro oblast vzdělávání (plány A) také zahrnují:

Verze produktu Office Professional Plus pro stolní počítače

Předplatné sady Office Professional Plus 2010 s aplikacemi klasické pracovní plochy.

Pokročilé možnosti hlasové pošty

Podpora hostované hlasové pošty s funkcemi automatického telefonického systému.

Pokročilé možnosti pro e-maily

Neomezené úložiště e-mailů, archivace a blokování z důvodu soudních sporů pro vaše potřeby z hlediska zajištění dodržování předpisů.

Proč se rozhodnout pro využití služby Office 365 i ve Vaší škole ?

• Lepší spolupráce
  • Zpestření výuky
  • Mobilita
  • Snížení nákladů v oblasti IT
  • Zabezpečení a ochrana údajů

Office 365 již vyzkoušeli

ZŠ Lupáčova, Praha 3
Dotazník Office 365

Proč jste se rozhodli pro nasazení?
Hlavním důvodem byla pohodlnost správy a snížení ceny běžného provozu.

Co je cílem nebo co si slibujete od nasazení OFFICE 365
V první etapě jde hlavně o snížení TCO.

Jaké služby budou poskytnuty v rámci či nad rámec OFFICE 365 ?
Pro základní školu poskytujeme konzultace a asistenci s migrací z on premises řešení.

Vidíte u OFFICE 365 nějaká negativa nebo nedostatky, neřeší nebo řešit neumí ?
Do teď jsme zatím na žádný takový problém nenarazili.